Hoe verstuur ik een vragenlijst naar de deelnemers van mijn activiteit

Het afnemen van vragenlijsten kan op vier verschillende manieren.

Nu uitvragen 
De vragenlijst opent op jouw apparaat. Deze manier van uitvragen is handig als de deelnemer moeite heeft met het zelf invullen van de vragenlijst. Ook voor deelnemers die niet over een telefoon of computer beschikken is dit een prettige manier om data over te verzamelen.

Deel via WhatsApp
De vragenlijst wordt gedeeld via WhatsApp. Je kunt de vragenlijst hierdoor naar één deelnemer sturen of naar een groep van deelnemers.

Toon QR-code
Met behulp van de QR-code is het mogelijk deelnemers de vragenlijst direct na de activiteit op hun eigen apparaat in te laten vullen. De QR-code komt ook goed van pas bij activiteiten met veel deelnemers. Print deze bijvoorbeeld op een flyer of poster.

E-mail
De vragenlijst wordt per e-mail verzonden naar de opgegeven e-mailadressen.
Het is alleen mogelijk om je deelnemers per e-mail uit te nodigen als je de inschrijving module hebt aangevinkt bij het toevoegen van de acitvieit en je e-mailadressen hebt toegevoegd. Lees hier hoe je e-mailadressen van deelnemers toevoegt aan je activiteit.